Macheda geliyor
Macheda geliyorMacheda geliyorMacheda geliyorMacheda geliyor

Beşiktaş yönetimi, ManU’nun 20 yaşındaki forvetini kiralamak için İngiliz temsilcisiyle anlaşmaya vardı

Genç yıldızları kiralık olarak alarak hem bonservis ödemekten kurtulmak hem de taraftarın istediği yıldızları kadrosuna katmaya çalışan Beşiktaş yönetimi, Manchester United’ın genç oyuncusu Federico Macheda’nın işini bitiriyor. Manchester’ın bonservisi için 4.5 milyon sterlin istediği Kiko lakaplı İtalyan oyuncu için, Beşiktaş’ın 6 milyon sterlin satış opsiyonlu bir yıllık kiralama teklif ettiği bildirildi. Beşiktaş yönetimi, Macheda’yı taraftara, “İşte yeni Les Ferdinand” diye tanıtacak.

DESTEK İSTENDİ
Beşiktaş taraftarından genç oyuncu için destek istenecek. Siyahbeyazlıların teklifini Manchester United’in kabul ettiği, geçen sezon QPR’da kiralık oynayan ‘Kiko’ lakaplı Macheda’nın da Premier Lig’den daha cazip bir teklif gelmezse Beşiktaş’ı kabul edeceği belirtildi.

İKİZLERE ONAY YOK
Bu arada Beşiktaş yönetimi, İngiliz ekibi Manchester United’dan iki futbolcu daha talep etti. Siyahbeyazlıların, Manchester United’ın ikiz Brezilyalıları Fabio ve Rafael için de kiralama teklifi yaptığı fakat bu önerinin kabul edilmediği ifade edildi. İki oyuncu da İngiliz ekibinin savunmasında görev yapıyor.

GALERİLER geriileri