Çete’den büyük tehdit
Çete’den büyük tehditÇete’den büyük tehditÇete’den büyük tehditÇete’den büyük tehdit

Üç oyuncu, alacaklarını tahsil edemedikleri gerekçesiyle ihtarname gönderdi. 19 Haziran’a kadar ödeme yapılmazsa serbest kalacaklar

Beşiktaş yönetimi, şok üstüne şok yaşıyor… Göreve geldikleri günden bu yana geçmiş dönemlerden kalan borçları temizlemek ve kulübü bir an önce düzlüğe çıkarmak adına çalışan siyah-beyazlılar, dün kulübe gelen bir yazı ile adeta yıkıldı. Radyospor’dan Özgür Sancar’ın haberine göre üç Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma, Simao Sabrosa ve Bebe alacaklarını tahsil edemedikleri gerekçesiyle kulübe ihtarname gönderdiler. Buna göre üç futbolcu 19 Haziran Salı gününe kadar alacaklarını tahsil edemezlerse ‘serbest’ kalacaklar.

EV KİRALARI DA ÖDENMEMİŞ
Beşiktaş’tan aylık 375 bin euro maaş alan ve 4 aydır parası ödenmeyen Q7’nin, aylık 13 bin euro’dan 5 aylık ev kirası bedeliyle birlikte toplam alacağı 2 milyon 50 bin euro’yu buluyor. Simao Sabrosa’nın 2011 yılının aralık ayında kalan 130 bin euro’luk alacağı dışında; ocak, şubat, mart, nisan ve mayısı kapsayan alacaklarının miktarı da 1 milyon 250 bin euro. Bir diğer Portekizli Bebe’nin ise aylık 70 bin euro’dan toplamda 350 bin euro’luk alacağı bulunuyor. Siyah-beyazlı yönetimin bu paraları ödemesi için önünde sadece iki haftalık bir süresi var.

BONSERVİSLERİNİ ALIP GİTMELERİNE GÜÇLERİ YETMEZ
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, dün sanal alemde yayılan ‘Quaresma’nın 1 milyon euro’ya serbest kalacağı’ haberlerine tepki gösterdi. Çebi, “Hiçbir futbolcu bonservisini alıp gitmeye heveslenmesin. Gerekirse yedek kulübesinde tutarız, bekletiriz. Birileri istiyorsa gelir önce bizimle konuşurlar. İhtarname olayından haberim yok. Ancak çekmiş olmaları da hiçbir şey ifade etmiyor” dedi.

GALERİLER geriileri