Altınsay istifa nedenini açıkladı
Altınsay istifa nedenini açıkladıAltınsay istifa nedenini açıkladıAltınsay istifa nedenini açıkladıAltınsay istifa nedenini açıkladı

Beşiktaş Futbol Komitesi üyesi İbrahim Altınsay, ortaya bir proje koyduklarını bu projenin yürütülmesi konusunda sıkıntı yaşandığını gördüğü için görevi bırakma kararı aldığını söyledi.

“Ben bir projeyi işletmek için gelmiştim.” diyen İbrahim Altınsay, Radyospor’a yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz cumartesi gününden bu yana bir kopuş yaşadık. Ben yüzü geleceğe dönük bir proje sundum. Bu proje hla yönetimimizde. Genç, başarıyı arzulayan bir takım kurma projesi. Oğuzhan Özyakup bunun ilk örneğiydi. Çok para alıp üstelik fayda sağlamayan oyuncuların tasfiyesini de içeren bir projeydi bu. Zamanında Gökhan, Metin, Ali, Feyyaz oynayarak önleri açıldığı için kendilerini gösterdiler. Sonuçta başarı da geldi. Ben de bunu arzuladım. Projenin işlemediğini gördüm.” dedi.

DENİZ ATALAY BENİM KARDEŞİMDİR, BİZ KADER BİRLİĞİ YAPTIK
İstifa kararının Eriksson meselesine endeksli olmadığını belirten Altınsay, “Eriksson meselesi sebeblerden bir tanesi olabilir; ama kararım tek başına buna bağlı değil. Hele iddia edildiği gibi Deniz Atalay’la sorun yaşadığım iddiasına hiç bağlı değil.” diyerek, şunları söyledi:

“Deniz Atalay benim kardeşimdir. Biz tartışabiliriz, ama bu asla bir kırgınlığa gitmez. Biz Deniz Atalay’la kader birliği yaptık. Kendisini yurtiçi transfer konusunda en çok destekleyen benim. Ben projenin uygulanması konusunda sıkıntı gördüğüm için istifa kararı aldım. Arkadaşlarımdan bunun 3 gün sonra duyurulmasını istedim. Ama bir şekilde sızmış, ortaya atılan iddialar gerçeğin çarpıtılmış biçimi.”

GALERİLER geriileri